Сховище побудованої та інтелектуальної спадщини регіону Верхньої Тиси

Про проєкту

Повна назва проекту: Сховище побудованої та інтелектуальної спадщини регіону Верхньої Тиси

 

Мета: Популяризація місцевої культури та збереження історичної спадщини

 

Партнери:

  1. Некомерційне ТОВ «Агентство регіонального розвитку та захисту навколишнього середовища округу Саболч-Сотмар-Берег», Угорщина
  2. ГО «Товариство угорської культури Закарпаття»
  3. ГС «Закарпатська Угорська Туристична Рада»

Мета проекту:

-       розробити загальну маркетингову стратегію для створення тематичних маршрутів, створити бренд, створити, спроектувати та розробити туристичний веб-сайт, розробити офлайн-інструменти: путівник, брошури, мобільна сцена, вивіски, мобільні стенди для культурно-туристичних заходів та виставок.

-       роботи з реконструкції та технічного обслуговування в Традиційному заміському будинку в селі Вишково, роботи з реконструкції та технічного обслуговування в Традиційному заміському будинку в с. Мужієво, роботи з реконструкції та обслуговування Традиційному заміському будинку у с. Шаланки; будівельні роботи зі спорудження нового заміського будинку у традиційному юртовому стилі в селі Чома

-       організувати ремісниче, гастрономічне селище в рамках Фестивалю збереження традиції в с. Мужієво, ремісниче та гастрономічне селище в рамках «Зустрічі коронованих міст» у с. Вишково та День краєзнавчих музеїв у с. Шаланки і Меморіальну церемонію угорського завоювання в селі Чома.

-       реконструкційні роботи у Тисабездеді, реконструкційні роботи у Тарпі, реконструкційні роботи в Пеніге та будівництво заміського будинку та туристичного інформаційного центру у Кішварді.

-       Організовувати культурні та туристичні заходи та виставки в Кішварді, Угорщина, щоб популяризувати транскордонний маршрут заміськими будинками та відсвяткувати урочисте відкриття нещодавно побудованого заміського будинку та Інформаційного центру

 

Для належного вирішення виявлених спільних проблем та потреб проект пропонує інтегровану стратегію транскордонного співробітництва, що поєднує як інфраструктурні, так і «мякі» втручання. Поряд із оновленням 8 культурних та туристичних обєктів (включаючи їх довкілля та інфраструктуру), проект спрямований на пристосування місцевих культурних обєктів до загальних потреб цільових груп, особливо відвідувачів та туристів. Нашою метою є створення брендового та добре рекламованого маршруту заміськими будинками за результатами досліджень на базі споруд культурної спадщини в Угорщині та Україні. Ми плануємо та реалізовуємо спільні заходи з промоції та надання інформації щодо маршруту заміськими будинками та 7 культурно-туристичних заходів, організованих по обидва боки кордону (путівник, брошури, листівки, туристичний веб-сайт, карти, веб-сторінка спільного проекту, вивіски тощо). Ми організуємо спільні культурні та туристичні заходи із результативним вкладом у транскордонне співробітництво, пов’язані з обєктами культурної спадщини, відновленими за участю змішаних груп з Угорщини та України.

Ми підтримуємо традиційні місцеві ремесельні продукти, беручи участь у культурних та туристичних заходах, що відбуватимуться у заміських будинках для сприяння місцевій економіці.

Наш проект сприятиме збільшенню кількості відвідувачів в регіоні, збільшенню кількості транскордонних культурно-туристичних заходів та туристичному розвитку за підтримки ЄІС, та збільшенню кількості вдосконалених культурно-історичних туристичних обєктів як прямий наслідок підтримки програми.

Період реалізації: 01.09.2020. – 31.08.2022.

 

Запланований загальний бюджет проекту: 902 004,64 Євро

Внесок ЄС: 811 804,17 Євро

 

Проєкт HUSKROUA 1702/3.1/0084 «Сховище побудованої та інтелектуальної спадщини регіону Верхньої Тиси» реалізовано в межах Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна Європейського Інструменту Сусідства за фінансової підтримки Європейського Союзу. https://huskroua-cbc.eu/.

 

 


Контакти

Контакти

Наша адреса

Україна, Закарпаття, 90200 Берегово, М.Тимощука 6

Email

turisztikaitanacs@gmail.com

Телефон

+380992623820

Завантаження
Your message has been sent. Thank you!